Colliers: Turpin je regionálny riaditeľ

18.03.2022

Popredná spoločnosť v oblasti diverzifikovaných profesionálnych služieb a investičného manažmentu Colliers s okamžitou platnosťou povýšila Kevina Turpina na regionálneho riaditeľa pre kapitálové trhy v regióne strednej a východnej Európy (SVE).

Kevin Turpin, ktorý predtým zastával pozíciu regionálneho riaditeľa pre prieskum v tomto regióne, prináša rozsiahle odborné znalosti z oblasti kapitálových trhov, ktoré získal počas svojej 17-ročnej praxe. Vo svojej novej funkcii sa Kevin Turpin zameria na ďalší rozvoj služieb Colliers v oblasti kapitálových trhov v strednej a východnej Európe. Colliers poskytuje široké spektrum investičných služieb vrátane poradenstva na strane nákupu aj predaja, ako aj obchodného a technického due diligence v rámci svojho portfólia strategických investičných služieb.

Turpin

Kevin Turpin, Foto: Colliers

„Kevinovo vymenovanie predstavuje pre spoločnosť Colliers v strednej a východnej Európe nový dôležitý a vzrušujúci krok. Som presvedčený, že vďaka jeho rozsiahlym kontaktom a znalosti trhov pomôže našim existujúcim investičným klientom rásť a prijímať správne strategické rozhodnutia a zároveň priláka nové príležitosti. Spoločne budeme investorom poskytovať komplexnú a jedinečnú regionálnu platformu v širšom spektre realitných sektorov," povedal Luke Dawson, výkonný riaditeľ pre cezhraničné kapitálové trhy spoločnosti Colliers v regióne EMEA.

„Som nadšená, že môžem Kevina privítať v tejto novej funkcii. Jeho skúsenosti v oblasti strategických analýz, tried aktív a geografie sú v regióne bezkonkurenčné a umožňujú nám poskytovať klientom jedinečnú a širokú ponuku," uviedla Monika Rajska-Wolinska, riaditeľka Colliers pre strednú a východnú Európu.

Kevin bude úzko spolupracovať s Dorotou Wysokińskou-Kuzdrou, vedúcou oddelenia podnikových financií a služieb v oblasti bývania pre strednú a východnú Európu, ktorej tím podporuje klientov v oblasti poradenstva, transakcií a operácií v rezidenčnom a širšom sektore bývania, ako aj v oblasti dlhového a kapitálového financovania.

Kevinove doterajšie inovatívne myšlienkové vedenie spolu s tradičnými aktualizáciami trhu, trendmi a hĺbkovými analýzami pomohlo našim investičným klientom činiť informované rozhodnutia v oblasti nehnuteľností, najmä počas posledných dvoch náročných rokov.

Kevin je uznávaným hlavným rečníkom a účastníkom panelových diskusií na významných medzinárodných realitných podujatiach, kde sa delí o svoje znalosti kapitálových trhov a prieskumu, aj o komplexný obchodný pohľad na trhové trendy.

„Som nesmierne rád, že môžem prevziať túto novú úlohu práve v tomto období mojej kariéry. Colliers má už dnes prvotriedne investičné tímy v celej strednej a východnej Európe. Do budúcna budeme spoločne naďalej rozvíjať naše schopnosti a dosahovať najlepšie možné výsledky pre klientov v tomto regióne. Keďže som takmer 17 rokov poskytoval poradenstvo interným aj externým klientom na trhoch s nehnuteľnosťami v strednej a východnej Európe, a to v dobrých aj zlých časoch, teším sa najmä na to, že budem môcť tieto skúsenosti uplatniť na svojej novej pozícii po boku mojich kolegov,“ povedal Kevin Turpin, regionálny riaditeľ pre kapitálové trhy v strednej a východnej Európe. Región strednej a východnej Európy v Colliers aktuálne zahŕňa Bulharsko, Českú republiku, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko a Slovensko.

Zdroj: Colliers International

Prieskum

Top ponuky