Epson aktualizuje rad tlačiarní EcoTank

24.09.2021

Spoločnosť Epson aktualizovala svoj základný rad tlačiarní EcoTank bez atramentových kaziet pre moderné domácnosti a malé kancelárie. Vďaka jednoúčelovým aj multifunkčným tlačiarňam formátu A4, ktoré sú súčasťou nového radu, si môžu zákazníci užívať bezproblémovú mobilnú tlač a mimoriadne nízke náklady na vytlačenie jednej strany.

Epson

Zdroj: EPSON

Oceňované tlačiarne EcoTank od spoločnosti Epson, ktorých sa od svojho uvedenia na trh v roku 2010 predalo na celom svete viac ako 60 miliónov kusov , umožňujú zákazníkom ušetriť až 90 % nákladov na tlač . Balenie obsahuje veľkoobjemové fľaštičky s atramentom, vďaka ktorým ľahko doplníte atramentové nádržky, ktoré sú plne integrovanou súčasťou tlačiarne. Bez nutnosti výmeny atramentových kaziet a vďaka flexibilným funkciám pre pripojenie ide o dokonalú tlačiareň pre každého, kto hľadá vysoko kvalitné výtlačky za neuveriteľne nízke náklady na tlač jednej strany.

S kompaktným dizajnom a možnosťou pripojenia Wi-Fi a Wi-Fi Direct sa tlačiarne môžu jednoducho integrovať do ktorejkoľvek domácnosti alebo malej kancelárie. Sú plne kompatibilné s aplikáciou Epson Smart Panel a možno ich ovládať z inteligentného zariadenia. Táto aplikácia uľahčuje nastavenie nových tlačiarní EcoTank, monitorovanie, tlač, skenovanie a mnoho ďalšieho z telefónu alebo tabletu.

Dajte zbohom atramentovým kazetám

Atramentové nádržky tlačiarní EcoTank s mimoriadne vysokou kapacitou umožňujú čisté dopĺňanie a fľaštičky so zámkovým mechanizmom sú navrhnuté tak, aby bolo možné vložiť len tú správnu farbu. Predný ukazovateľ hladiny náplne v atramentovej nádržke vám jasne zobrazí, kedy je potrebné atrament doplniť.

Tieto úsporné tlačiarne sa dodávajú v balení s atramentom až na 3 roky . Rady EcoTank L1210, L1250, L3250, L3260 a L5290 obsahujú dostatok atramentu na tlač až 8 100 strán čiernobielo a 6 500 strán farebne, zatiaľ čo rady EcoTank L4260, L6260, L6270 a L6290 obsahujú dostatok atramentu na tlač až 14 000 strán čiernobielo a 5 200 strán farebne . Keď konečne nastane čas doplniť atrament, jedna súprava cenovo dostupných náhradných fľaštičiek s atramentom sa vyrovná 66 atramentovým kazetám.

Všetky nové tlačiarne Epson EcoTank využívajú technológiu Micro Piezo Heat-Free, ktorá znižuje spotrebu energie aj nutnosť výmeny náhradných dielov. Tlačová hlava je už nainštalovaná, nastavenie vašej tlačiarne je teda bezproblémové. Rady L6260, L6270 a L6290 sú tiež vybavené technológiou tlačovej hlavy PrecisionCore od spoločnosti Epson. Tlačové čipy Epson s vysokým rozlíšením sú jednou z najrýchlejších technológií atramentovej tlače na svete.

Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson Europe CZ & SK, uviedol: „Rodinný život je stále rušnejší a práca z domu častejšia ako kedykoľvek predtým – preto sú naše nové tlačiarne EcoTank vítaným doplnkom akejkoľvek domácnosti alebo kancelárie. Ich mimoriadne nízke prevádzkové náklady a flexibilná a bezproblémová tlač bez atramentových kaziet s ešte lepšou mobilnou konektivitou znamenajú, že tieto tlačiarne budú vyhovovať každému.“

Zdroj: EPSON

Prieskum

Top ponuky