GARBE rozširuje tím

23.06.2022

GARBE, Industrial Real Estate CEE, špecialista na logistické a priemyselné nehnuteľnosti v regióne strednej a východnej Európy, privítal do tímu nových kolegov. Veronika Zacha sa pridala na pozícii senior manažéra pre rozvoj obchodu v Česku a Jan Hradecký novo zaujme rolu projektového manažéra. Obaja noví členovia tímu majú bohaté skúsenosti z odboru a zapoja sa do rozbehnutých projektov GARBE v regióne.

Veronika zacha

Foto: Veronika Zacha

Veronika Zacha prichádza do GARBE zo spoločnosti Panattoni a so sebou prináša viac ako 8 rokov skúseností z trhu s priemyselnými nehnuteľnosťami. Pracovala napríklad na projektoch pre spoločnosti Coca Cola, IKEA, Real Digital a ďalšie. Na novej pozícii bude mať na starosti komunikáciu so zákazníkmi, poradenskými spoločnosťami a bude sprostredkovávať prenájmy na slovenskom trhu. V nasledujúcich mesiacoch sa zameria predovšetkým na GARBE Park České Budějovice.

Jan Hradecký

Foto: Jan Hradecký

Jan Hradecký vedie projekty už takmer 20 rokov a taktiež prichádza do GARBE zo spoločnosti Panattoni. Jeho úlohou bude riadenie výstavby v regióne strednej a východnej Európy, či už špekulatívne, alebo zákazníkom na mieru. Ján a Veronika v minulosti spolupracovali na projektoch pre klientov z najrôznejších odvetví, vrátane Tchiba, a taktiež sa podieľali na výstavbe najväčšej e-commerce priemyselnej haly v Česku pre spoločnosť Amazon.

„Naše projekty sa veľmi rýchlo rozvíjajú, takže sme radi, že rastie aj náš tím, povedal Martin Stratov, riaditeľ GARBE pre rozvoj obchodu v Česku a na Slovensku, v Čechách staviame prvú halu v GARBE Parku Chomutov a pripravujeme výstavbu v Českých Budějoviciach a veríme , Že Veronika a Ján budú so svojimi skúsenosťami pre úspech oboch projektov veľkým prínosom, dodal.

GARBE spravuje v Poľsku nehnuteľnosti s rozlohou 22 000 metrov štvorcových, v Českej republike nedávno začala výstavbu 30 000 metrov štvorcových v GARBE Parku Chomutov a na Slovensku dokončuje 26 000 metrov štvorcových v GARBE Green Parku Piešťany.

Zdroj a foto: GARBE

Prieskum

Top ponuky