Hall of Fame 2022 pre RK HERRYS

29.04.2022

Prestížne ocenenie Hall of Fame, ktoré je vyvrcholením CIJ Awards, poputuje tento rok v kategórii Najlepšia lokálna realitná kancelária po prvýkrát na Slovensko do RK HERRYS. Najväčšia bratislavská realitná kancelária si cenu Best of the Best v regióne strednej a východnej Európy odniesla vďaka svojmu profesionálnemu prístupu a bohatým skúsenostiam.

RK HERRYS

Foto: HERRYS 

RK HERRYS zabodovala na siedmom ročníku prestížnych ocenení Hall of Fame, ktoré sa vo štvrtok 21.4. odovzdávali v Prahe. Etablovaná realitná kancelária si odniesla cenu za Najlepšiu lokálnu realitnú kanceláriu (Local Real Estate Agency) ako prvá na Slovensku. O cenu sa pritom uchádzali spoločnosti z Čiech, Maďarska, Poľska, Rumunska, Slovenska a Srbska. RK HERRYS tak obhájila svoje postavenie lídra na realitnom trhu, na ktorom pôsobia viac ako 10 rokov. V ich portfóliu nájdete okrem bytov na sekundárnom trhu aj väčšie developerské projekty, ako napríklad lukratívny Metropolis v novom downtowne v Bratislave.

„Veľká vďaka patrí celému tímu HERRYS, ktorí poskytuje našim klientom ten najlepší servis. Sú to mimoriadne šikovní ľudia s obrovským nasadením, vďaka čomu vieme aj na dynamickom realitnom trhu čeliť neľahkým situáciám, a vždy pomôcť či už s predajom a kúpou nehnuteľnosti, alebo prenájmom. Toto ocenenie vnímame ako pochvalu za našu prácu, no zároveň je pre nás záväzkom do budúcich období,“ hovorí Filip Žoldák, zakladajúci partner HERRYS. „Vážime si prejavenú dôveru zo strany organizátorov Hall of fame, ako aj dôveru našich obchodných partnerov, s ktorými máme možnosť spolupracovať na výnimočných projektoch.“

Zdroj: HERRYS

Prieskum

Top ponuky