IMMOFINANZ má nové nájmy v myhive

14.06.2022

Inovatívny a flexibilný koncept kancelárie myhive (bývalé Polus towers) na Vajnorskej ulici, patriaci európskej komerčnej realitnej skupine komerčných nehnuteľností IMMOFINANZ oslovil mnohých nových aj existujúcich nájomcov, ktorí si v prvom štvrťroku 2022 prenajali takmer 5500 m2 kancelárskych priestorov. Pozoruhodné výsledky nadviazali na úspech z predchádzajúceho roka, keď bolo podpísaných viac ako 10.000 m2 v nových zmluvách alebo v dodatkoch existujúcich zmlúv.

myhive

Pandémia koronavírusu a následné obmedzenia prinútili mnohé spoločnosti na Slovensku prehodnotiť svoje stratégie súvisiace s ich pracoviskami. V druhej polovici roka 2021 sa firmy postupne vrátili do kancelárií, aj keď sa mnohé držali hybridného modelu práce. Tento model pokračuje aj tento rok. "Nájomcovia čoraz častejšie hľadajú riešenia, ako uspokojiť ich dopyt po moderných konceptoch. Očakávajú, že vďaka dostupným technológiám a výraznému nárastu hybridnej práce budú kancelárske pracoviská lepšie ako tie, ktoré majú ľudia doma. Návrat do kancelárie musí nielen mať svoje opodstatnenie, ale musí podporovať firemnú kultúru a ponúkať rovnaký alebo lepší komfort a životný štýl v porovnaní s home-officom,“ prezrádza Adrián Bódis, Country manager koncernu IMMOFINANZ pre Slovenskú republiku. IMMOFINANZ vlastní sieť 29 kancelárskych budov myhive v ôsmich európskych krajinách s prenajímateľnou plochou viac ako 640 000 m2. Koncom minulého roka rozšírili ponuku myhive aj na Slovensku, vďaka čomu nájomcom ponúkajú moderné flexibilné kancelárie myoffice vrátane coworkingových priestorov mycowork a zdieľaných kancelárií s množstvom benefitov.

Skutočnosť, že kancelársky sektor zažíva novú éru a nie úpadok, potvrdzujú svojím záujmom aj nájomcovia myhive towers Vajnorská. "Máme za sebou úspešný rok a v tomto trende rovnako úspešne pokračujeme aj tento rok. Výsledkom našej neúnavnej práce pri vytváraní moderných pracovísk je záujem nových či existujúcich nájomcov a obnova zmlúv stálych klientov. Začiatkom. tohto roka sme nájomcom prenajali ďalšie priestory o celkovej ploche 1 400 m2, napr. Cisco Systems Slovakia rozšírila svoje priestory v rámci Tower 1 a predĺžili sme zmluvy existujúcim nájomcom v celkovej rozlohe 4 100 m2. V roku 2021 sme prenajali priestory novým nájomcom, rôznym väčším i menším spoločnostiam, ako sú CPM Slovakia  s. r.  o, gd - Team, a. s, LPP, s. r. o, s celkovou rozlohou 4 600 m2 v rámci Tower 1 a Tower 2,“ dodáva Bódis, pričom predĺženie zmlúv na existujúce nájomné zmluvy za minulý rok predstavuje plochu takmer 5 500 m2. Nájomníci si môžu prenajať jeden pracovný stôl už od jedného mesiaca a prenajatý priestor môžu kedykoľvek pridať alebo zmenšiť v závislosti od svojich špecifických potrieb.

Inovatívny kancelársky svet

Medzinárodná značka myhive si zakladá na flexibilite, širokej škále nadštandardných služieb, komforte prémiového hotela a živej komunite riadenej komunitným manažérom. Samozrejmosťou je vynikajúca infraštruktúra v obľúbenej mestskej časti Bratislava - Nové Mesto, v blízkosti jazera Kuchajda, a skutočnosť, že kancelárske budovy myhive sú prepojené s nákupným centrom VIVO! Bratislava, vďaka čomu vedia nájomcovia efektívne prepojiť pracovný a súkromný život. 

Zdroj: IMMOFINANZ

Prieskum

Top ponuky