Konica Minolta ocenená Buyers Lab Awards

27.04.2021

Konica Minolta získala celkom dvanásť prestížnych ocenení Buyers Lab (BLI) Awards od nezávislého medzinárodného laboratória Keypoint Intelligence.  Označenie „Pick“, udeľované absolútnym víťazom v jednotlivých kategóriách, si odnieslo hneď desať multifunkčných zariadení rady i-Series. S ňou uspela Konica Minolta rovnako aj v kategórii Produktová rada roku. Ďalším ocenením bol titul BLI 2021 – 2023 Most Colour Consistent A3 Brand Award udeľovaný za stálosť kvality výtlačkov. 

1

Foto: Konica Minolta

„Všetky tieto ocenenia sú potvrdením nielen kvality pre našich zákazníkov, ale aj správnej inovačnej stratégie Konica Minolta z ktorej vzišla aj rada i-Series. Teší ma skutočnosť, že z desiatich víťazných produktov v kategórií kancelárskych zariadení ich desať nesú naše logo Konica Minolta. To je taktiež jasným dôkazom toho, že naše prístroje aktuálne patria k tým najlepším na trhu,“ konštatuje Pavel Čurda, generálny riaditeľ Konica Minolta Slovakia s tým, že od uvedenia zariadení rady i-Series na trh dodala Konica Minolta zákazníkov na Slovensku už viac ako  2 300 kusov týchto strojov a dopyt po nich nestále rastie.

Rada i-Series zahrňuje celkom  23 multifunkčných zariadení a tlačiarní, ktoré ponúkajú čiernobielu ako aj farebnú tlač vo formáte A4 a A3. Pre všetky zariadenia sú charakteristické funkcie pre podporu digitalizácie dokumentov a jednoduché ovládanie. Jednotlivé modely užívateľom ponúkajú skenovanie rýchlosťou až  200  strán za minútu, funkciu tlače zo zariadení s operačnými systémami iOS, Android či Windows 10 Mobile. Ocenené stroje disponujú antivírusom Bitdefender alebo autorizáciou pomocou biometrickej čítačky kapilár v prstoch.

Cena BLI 2021-2023 Most Colour Consistent A3 Brand Award je udeľovaná na základe analýzy konzistencie farieb výtlačkov z posudzovaných zariadení. Tie Keypoint Intelligence uskutočňuje už viac ako dvadsať rokov a do svojho hodnotenia zahŕňa výsledky z posledných piatich rokov. „Napriek tou, že v segmente tlačových riešení sa v poslednej dekáde sústreďujeme najmä na rozvoj digitalizácie dokumentov a ich správu, tlač ako taká bola vždy a stále je základom nášho podnikania. Táto cena potvrdzuje, že sa nám aj v dobe výrazných inovácií v iných oblastiach darí držať vysokú kvalitu základných tlačových služieb na ktorú sú naši zákazníci zvyknutí,“ uzatvára Pavel Čurda.

2

Foto: Konica Minolta

Keypoint Intelligence (predtým Buyers Laboratory Inc) je popredným nezávislým medzinárodným laboratóriom v oblasti kancelárskej techniky. Bolo založené v roku 1961 a od tej doby pôsobí ako hlavný nezávislý a spoľahlivý spravodajca v oblasti zobrazovacieho priemyslu. Publikuje jedny z najkomplexnejších porovnávacích testov kancelárskej techniky, ktoré sú vždy založené na tlači desiatok tisíc strán rôznych hmotností a veľkostí a na simulácií viacerých pracovných scenárov v rámci využitia testovaných technológií.

Zdroj: Konica Minolta

Prieskum

Top ponuky