Lemerle je riaditeľom Supply Chain Mars

03.08.2022

Spoločnosť Mars, jeden z popredných svetových výrobcov cukroviniek, potravy a výživy pre domáce zvieratá, vymenovala nového riaditeľa funkcie Supply Chain v regióne strednej Európy. Richard Lemerle, v súčasnosti riaditeľ Supply Chain spoločnosti Mars pre južnú Európu, rozšíri svoju pozíciu riaditeľa Supply Chain aj na strednú Európu, a teda pokryje aj Česko, Slovensko, Rumunsko a Maďarsko. V rámci svojej pozície sa skúsený riaditeľ Richard Lemerle pripája aj k stredoeurópskemu tímu vedenia Marsu.

Lemerle

Foto: Richard Lemerle, Zdroj: MARS

Spoločnosť Mars je známa tým, že svojim spolupracovníkom ponúka množstvo príležitostí pre kariérny rast a rozvoj. Richard je jedným z mnohých príkladov tohto prístupu. Mars to umožňuje svojim zamestnancom konkrétne tým, že môžu aktívne rozvíjať svoju kariéru, prevziať širšiu zodpovednosť, poskytovať skúsenosti s prácou v rôznych krajinách alebo na rôznych oddeleniach, spolupracovať s mentormi, a podporovať ich, aby mali ambiciózne plány pre svoj budúci kariérny rast.

Richard nahradil na pozícii riaditeľa Supply Chain v strednej Európe Sophiu Gaspard, ktorá sa úspešne posunula o ďalší krok vpred na svojej profesijnej ceste k vedeniu významného regionálneho projektu.

Richard Lemerle má viac ako 25 rokov skúseností z regionálnych a globálnych pozícií. Do Marsu nastúpil v roku 2016 v rámci tímu Supply Chain na talianskom trhu. Po štyroch rokoch sa jeho pole pôsobnosti rozšírilo o ďalšie krajiny južnej Európy: Grécko, Maltu a Cyprus. Je priekopníkom v posune obvyklých rutinných operácií na úplne novú úroveň. Vďaka jeho vedeniu je juhoeurópsky trh Marsu na čele digitálneho rastu. Zameriava sa napríklad na to, ako využívať inovatívne schopnosti umelej inteligencie na odstránenie úloh bez pridanej hodnoty. Richard v súčasnosti prenesie svoje skúsenosti aj do strednej Európy a prevezme novú zodpovednosť za Supply Chain na Slovensku, v Česku, Maďarsku a Rumunsku ako riaditeľ Supply Chain pre južnú a strednú Európu.

„Som naozaj vďačný za túto vzrušujúcu príležitosť a šancu rozvíjať sa vo firme Mars. Práca v rámci dodávateľského reťazca na niekoľkých juhoeurópskych trhoch mi dala skvelú príležitosť získať skúsenosti s vedením dodávateľského reťazca pre niekoľko rôznych krajín, a preto sa teším, že zúročím všetky svoje znalosti na trhoch strednej Európy. V súčasnej dobe je mojou najvyššou prioritou zamerať sa na rozvoj talentovaných zamestnancov v mojom tíme a pomôcť im v osobnom raste v rámci spoločnosti Mars,“ hovorí Richard Lemerle, novomenovaný riaditeľ Supply Chain Mars Multisales pre južnú a strednú Európu.

Zdroj: MARS
 

Prieskum

Top ponuky