Pretaktovateľné serverové pamäte DDR5

03.04.2023

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, rozširuje svoj rad pamätí DDR5 uvedením Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, nového radu pretaktovateľných serverových pamätí navrhnutých tak, aby spĺňali výkonnostné požiadavky novej generácie pracovných staníc a stolových počítačov.

Pre platformy, ktoré využívajú prednosti DDR5 Registered DIMM, ponúkajú pamäte Kingston FURY Renegade Pre DDR5 RDIMM veľkú šírku pásma a zvýšenú spoľahlivosť. Tvoriví pracovníci, inžinieri alebo profesionáli z odboru data science ju potrebujú na splnenie nárokov na pracovnú záťaž najnovších aplikácií, a to bez ujmy na integrite dát, vo vynikajúcej kvalite očakávanej u pamätí serverovej triedy. Moduly DDR5 Registered DIMM disponujú technológiou on-die ECC na ochranu dát a podporujú funkciu ECC na úrovni modulu, ktorá dokáže detekovať a opravovať viacbitové chyby.

Kingston

Zdroj: Kingston

Vďaka Plug-n-Play konfigurácii pri 4800 MT/s 1 umožňujú moduly Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM automatické pretaktovanie bez toho, aby sa používatelia museli zaoberať vhodným nastavením. Môžu si tiež vyberať zo setov po štyroch alebo ôsmich moduloch, ktoré majú certifikáciu Intel XMP 3.0 a sú pripravené na použitie pre základné dosky s rýchlosťou až 6000 MT/s s továrensky vyladeným časovaním a napájaním. „Spoločnosť Kingston teší, že môže sprístupniť technológiu DDR5 všetkým, čo potrebujú vysoko výkonnú pamäť pre segment pracovných staníc a špičkových počítačov,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM pamäte spoločnosti Kingston v regióne EMEA. „Pamäte Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM pokračujú vo viac ako tri desaťročia trvajúcej tradícii výroby serverových pamätí spoločnosti Kingston, ktoré sú dostatočne spoľahlivé aj pre najväčšie svetové dátové centrá.“

Pamäte Kingston FURY Renegade Pre DDR5 RDIMM sú k dispozícii ako samostatné moduly s kapacitou až do 32 GB, sety 4 modulov s celkovou kapacitou až 128 GB a sety 8 modulov s celkovou kapacitou až 256 GB. Moduly sú 100% testované na rýchlosť, majú obmedzenú doživotnú záruku a ponúkajú legendárnu spoľahlivosť značky Kingston.

Funkcie a špecifikácia pamätí Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM:

 Pretaktovanie s ochranou dát pomocou ECC: Zabezpečuje integritu dát pri posúvaní výkonnostných limitov DDR5.
 Vyššia efektivita: Vďaka dvojnásobnej dĺžke dátových blokov prenášaných v jednej transakcii (burst lenght) udržuje krok s nárokmi najnovších aplikácií s vyššou efektivitou a nižšími latenciami.
 Certifikácia Intel XMP 3.0: Možnosť výberu zo vstavaných profilov maximalizácie výkonu pamätí vďaka vylepšenému optimalizovanému prednastaveniu časovania, rýchlosti a napätia.
 Jednoduchá inštalácia Plug-n-Play: Možnosť automatického využitia továrenského prednastavenia rýchlosti a latencie bez experimentovania s BIOS.
 Kapacity:
o Samostatné moduly – 16 GB, 32 GB
o Sety po 4 moduloch – 64 GB, 128 GB
o Sety po 8 moduloch – 128 GB, 256 GB
 Rýchlosť 1 : 4800 MT/s, 5600 MT/s, 6000 MT/s
 Latencia: CL32, CL36
 Napätie: 1,1V, 1,25V, 1,35V
 Prevádzková teplota: 0° až +95°C
 Rozmery: 133,35×31,25×3,80 mm

Zdroj: Kingston

Prieskum

Top ponuky