RIM CZ na veľtrhu Workspace Expo

12.06.2024

Tento rok sa česká značka moderného nábytku RIM prvýkrát zúčastnila na veľtrhu Workspace Expo v Paríži a prekvapila publikum expozíciou navrhnutou dizajnérskym duom Vrtiška & Žák. Zákazníci ocenili kvalitu a inovatívny dizajn predstavených produktov, čo potvrdzuje, že českí výrobcovia dokážu zaujať aj náročné medzinárodné publikum a neustúpia západným konkurentom.

„Účasť na veľtrhu bola pre firmu RIM jedinečnou príležitosťou. Mali sme perfektnú možnosť predstaviť naše produkty a služby nielen obchodným zástupcom, ale aj dizajnérom a koncovým zákazníkom. V dnešnej dobe, keď sa väčšina kancelárií „prezlieka“ do softových produktov, ktoré sú náročné na prezentáciu u zákazníka, je nesmierne dôležité vedieť tieto produkty účinne prezentovať,“ komentuje Michal Hotmar marketingový špecialista RIM CZ, www.rim.cz.

RIM

Zdroj: RIM CZ

S rešpektom k tradícii a otvorenosťou k inováciám

V rámci veľtrhu značka RIM prezentovala nielen svoje osvedčené produkty, ale aj množstvo noviniek. Pozornosť tak získali produkty z kolekcií ako FLEXi, Victory, Winx Lounge alebo Organix. Boli predstavené prvé vzorky novej multifunkčnej stoličky Lambda, vyvinutej taktiež v spolupráci s duom Vrtiška & Žák, alebo boli prvýkrát uvedené kresielka MIA a Kloe od španielskeho dizajnéra Marcela Alegreho. Ide o prvú ochutnávku z novej soft seating kolekcie, s ktorou sa môžete zoznámiť tento rok na jeseň v rámci veľtrhu Orgatec. Ďalšie novinky ponúkla kolekcia prémiovej otočnej stoličky Space. Najviac zaujal nový model SP 1523, na ktorom bol prvýkrát predstavený variant čalúnenia podpery v ekologickej 3D tkanine. „Hoci sme na trhu vyše 15 rokov, usilujeme sa o to, aby naše produkty stále prinášali nádych novoty,“ zdieľa Michal Hotmar marketingový špecialista RIM CZ.

Český design v celej svojej kráse

Workspace Expo v Paríži je medzinárodný veľtrh zameraný na najnovšie trendy a inovácie v oblasti pracovných priestorov, nábytku a technológií. Pre vystavovateľov to predstavuje skvelú príležitosť predstaviť svoju ponuku širokému publiku. Návrh stánku pre RIM vytvorilo známe české dizajnérske duo Vrtiška & Žák. Kreatívne vertikálne riešenie výstavnej plochy nechalo vyniknúť prvky vizuálnej identity spoločne s celou šírkou produktového portfólia firmy. „Cez ľahko chaotické prípravy a zložitejšiu komunikáciu s organizátormi prebehol veľtrh na veľmi vysokej úrovni. Naša expozícia, navrhnutá dizajnérmi Vrtiška & Žák, bola jednou z najpútavejších na celom veľtrhu. Veľakrát sme sa stretli s názorom od zákazníkov, že radšej začnú spolupracovať s nami, než s domácou konkurenciou,“ hovorí Hotmar z RIM CZ.

Zdroj: RIM CZ

Prieskum

Top ponuky