Synology: služba C2 Object Storage

15.06.2022

Spoločnosť Synology dnes oznámila dostupnosť služby C2 Object Storage, jednoduché, škálovateľné a cenovo dostupné služby úložiska objektov v cloude, pomocou ktorého môžu organizácie ukladať neštruktúrované dáta.

Synology

Zdroj: Synology

Kompatibilné so službou Amazon S3

Služba C2 Object Storage je vyvinutá natívne pomocou rozhrania Amazon S3 API a ponúka používateľom možnosť vybudovať prepracovanú architektúru úložiska objektov a používať tak existujúce nástroje a kód v celom rade praktických scenárov, napr. pri budovaní dátového jazera, hostovaní webových a mediálnych dátových zdrojov, spúšťaní a vývoji cloudových aplikácií, zálohovaní a obnovení dát alebo napr. základaní archívov dát.

Intuitívny prehliadač súborov

Okrem toho môžu používatelia služby C2 Object Storage pomocou intuitívneho prehliadača súborov odosielať niekoľko súborov jednoduchým pretiahnutím výberu a spracovávať všetok obsah v prehľadom webovom portáli.

Jednoduchý systém cien

Služba Synology Object Storage nevyžaduje žiadne poplatky za požiadavky na rozhranie API, ani poplatky za odstránenie dát. Používateľovi sa vo väčšine scenárov účtujú iba poplatky za využitie úložiska a sťahovanie. Iba za 6,99 USD mesačne môžu organizácie využiť 1 terabajt priestoru úložiska bez ďalších poplatkov za prenos. Za ďalšie prenosy, napríklad streamovanie cez web alebo hostovanie dátových zdrojov, v rámci ktorých dochádza k neustálemu a opakovanému sťahovaniu dát, účtuje služba C2 Object Storage iba 1 cent za gigabajt. Vyskúšajte si túto službu a získajte zdarma 15 GB, prípadne ak máte akúkoľvek konkrétnu požiadavku, tak sa na nás neváhajte obrátiť.

Základné informácie o spoločnosti Synology

Spoločnosť Synology, ktorá je priekopníkom v oblasti správy dát, neprestáva inovovať a prispôsobovať sa neustále vyvíjajúcim technológiám. Znovu a znovu prináša nové možnosti, medzi ktoré patria najmä riešenia pre dátové úložiská, zálohovanie, spolupráca na súboroch či správa videí a sieťovej infraštuktúry. A to všetko navrhnuté s jediným cieľom – ponúkať centralizovanú platformu zjednodušujúcu správu IT, ktorá bude hnacím motorom digitálnej transformácie pre firmy po celom svete.

Zdroj: Synology

Prieskum

Top ponuky