logo
KANCELARIE, s.r.o.
Staromestská 3, 811 03 Bratislava

tel.: +421 915 202 193
e-mail: info@kancelarie.sk

Synology:prenos súborov pre firmy a tímy

Spoločnosť Synology oznámila dostupnosť služby C2 Transfer for Business, podnikového cloudového riešenia, ktoré zaručuje bezpečné doručenie dôležitých a potencionálne citlivých súborov, ktoré tímy a organizácie posielajú svojim klientom.

Synology

Foto: Synology

Tímové riadenie

Okrem koncového šifrovania, overovania identity používateľa, vodoznakov obrázkov, dátumu vypršania platnosti odkazov a konfigurácie limitov sťahovania, ponúka služba C2 Transfer for Business aj jednoduché rozhranie s rôznymi nástrojmi pre správu. Tieto poskytujú väčšiu kontrolu nad tým, ako môže väčší počet používateľov prenášať súbory a odosielať svoje požiadavky. Rôzne funkcie správy licencií napríklad umožňujú administrátorom povoliť alebo zakázať prístup.

Cenové plány

Cenové plány služby C2 Transfer for Business začínajú na mesačnej cene 49,99 € alebo na ročnej cene 499,99 € pre päť používateľov. Pokiaľ by sa váš tím rozšíril, za každého ďalšieho používateľa bude účtovaný poplatok 6,99 € mesačne alebo 69,99 € ročne. Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Základné informácie o spoločnosti Synology

Spoločnosť Synology, ktorá je priekopníkom v oblasti správy dát, neprestáva inovovať a prispôsobovať sa neustále vyvíjajúcim technológiám. Znovu a znovu prináša nové možnosti, medzi ktoré patria najmä riešenia pre dátové úložiská, zálohovanie, spolupráca na súboroch či správa videí a sieťovej infraštuktúry. A to všetko navrhnuté s jediným cieľom – ponúkať centralizovanú platformu zjednodušujúcu správu IT, ktorá bude hnacím motorom digitálnej transformácie pre firmy po celom svete.

Zdroj: Synology