FAQ – Často kladené otázky

Všeobecné

Kancelarie.sk je centrálna databáza voľných kancelárskych a skladových priestorov. Naším cieľom je agregovať dopyty od záujemcov o kancelárske alebo skladové priestory, ktoré si inzerent následne sám obchoduje. Nie sme realitná kancelária. Našou víziou je poskytovať verejne dostupnú databázu komerčných nehnuteľností, ktorá bude obsahovať len aktuálne a garantované informácie a záujemca v nej vždy rýchlo a ľahko nájde nové miesto pre svoje podnikanie.

Jedinečnosť portálu spočíva v špecializácii na komerčné nehnuteľnosti. Kladieme vysoký dôraz na kvalitu dát a ich aktuálnosť. Nehnuteľnosť je zobrazená veľkému množstvu potenciálnych klientov nielen prostredníctvom portálu Kancelarie.sk, ale aj jeho partnerských portálov.


Záujemca o nehnuteľnosť

 1. Jednoduchý a prehľadný proces výberu kancelárskych a skladových priestorov.
 2. Špecializácia výlučne na komerčné nehnuteľnosti.
 3. Garancia aktuálnosti a správnosti informácií.
 4. Absencia viacnásobných ponúk tej istej nehnuteľnosti.
 5. Distribúcia ponúk na partnerské portály.
 6. Ponuka dodatočných služieb pre budovy a nájomcov.

Účelom bezplatnej služby je ušetriť záujemcom o priestory čas strávený ich hľadaním. Vhodné nehnuteľnosti vyhľadávajú priamo naši zamestnanci na základe parametrov zadaných klientom, následne oslovia ich prenajímateľov a zároveň zašlú záujemcovi kompletnú ponuku oslovených nehnuteľností. Záujemcov potom oslovujú priamo majitelia nehnuteľnosti alebo ich zástupcovia, vďaka čomu získava klient okamžitú možnosť komunikácie.

Služba Agent je reportovacou službou. Po vyplnení požadovaných parametrov vyhľadáva náš systém každý mesiac/štvrťrok nové vhodné ponuky a zasiela ich záujemcovi o nehnuteľnosť priamo na e-mail. Vďaka tomu má záujemca vždy aktuálny prehľad o situácii na trhu s nehnuteľnosťami, má možnosť si porovnať ceny a okamžite zareagovať na výhodné ponuky.

Ide o užitočný nástroj, vďaka ktorému si klient môže vypočítať približnú plochu požadovaných kancelárskych priestorov na základe svojich požiadaviek (počet miestností, počet zamestnancov a pod.)


Prenajímateľ

 1. Sme špecialisti na komerčné nehnuteľnosti.
 2. Máme najširšiu ponuka kancelárskych a skladových priestorov.
 3. Mesačná návštevnosť portálu sa pohybuje okolo 15 000 unikátnych návštevníkov.
 4. Ponuky inzerentov sa zobrazujú aj na partnerských portáloch.
 5. Celý proces pridávania inzerátov a kontaktovania záujemcov je transparentný a máme nad ním neustálu kontrolu.
 6. Naše databázy sú aktualizované a garantované.
 7. Nezobrazujeme viacnásobné ponuky tej istej nehnuteľnosti.
 8. Ponúkame profesionálny servis a podporu.

Do inzerátu zadávajte čo najpresnejšie a najaktuálnejšie údaje. Jednotlivé parametre nehnuteľnosti vyplňte na 100 percent, vrátane tých nepovinných, pretože vopred neviete, ktorý parameter môže byť pre vášho budúceho nájomcu kľúčový. Detailne vašu nehnuteľnosť popíšte a dajte si záležať na kvalitných fotografiách. Jeden inzerát dokáže udržať pozornosť záujemcu približne 20 sekúnd. Práve kvalitné fotografie môžu túto pozornosť predĺžiť. Inzeráty s viac ako 4 fotografiami prinášajú nehnuteľnosti o 35 % viac dopytov, ako ponuky s menším počtom fotografií.

Kompletné vyplnenie ponuky, jednoznačné fakty a viaceré kvalitné a pútavé fotografie znamenajú viac dopytov od záujemcov.